Duben 2017

Můj youtube channel

12. dubna 2017 v 14:18 | soylivia |  News♥
Ahoj jak jsem psala že mám youtube channel, ale nepsala jsem jak se jmenuje tak v tomhle článku to hcci napsat. První video na můj kanál jsem dala dneska. Jmenuje se My nails polish collection. v tomto videu ukazuji svojí mini sbírku laků na nehty. Můj kanál se tey jmenuje CUTE#LIVE a budu ráda když mi dáte like, odběr nebo napíšete komentář. Na channelu točím v angličtině tak doufám že vás to nepřekvapí. Můj kanál asi ještě nepůjde najít tak Vám sem dám projistotu odkaz: https://www.youtube.com/channel/UCQDVM9Q3s0PzsWnnLtu3Q8Q?spfreload=10
Soy Livia

VLOG 1: Kráska a zvíře•Šmoulové ve 3D

11. dubna 2017 v 15:47 | soylivia |  #VLOGY
Jak už asi nadpis napovídá byla jsem v kině na filmu Kráska a zvíře a Šmoulové. Jako první jsem viděla fim kráska a zvíře. Tenhle film byl od Disenyho úplně ten nejlepší. Ve fimu nechyběla romantika, ale hlavně vtipné scény. Film úplně vystihl kreslenou verzi-skoro každý detail. Druhá část tohoto článku je tedy delší: Byla jsem tedy hned poté v kině na Šmoulové a zapomenutá vesnice. Bylo to ve 3D takže vážně super. Co se mi, ale stalo bylo že já jsem si mylsela že se 3D brýle půjčují nebo dávají k filmu proto se platí ve vstupné přece více peněz nebo NE? Ale museli jsme si 3D brýle koupit a dost mě to šokovalo ještě že jsem měla nějaké pěníze sebou. Film mi připadal hodně vtipný, ale zároveň i trošku smutný. Ve filmu šlo o to že Gargamel objevil zapomenutou šmoulí vesnici a šmoulové se vydali jiné šmouly varovat. Cestou potkali Gragamela a pomohli mu, ale to neměli dělat. Zachránily mu život a on jim vzal loď a shodil je do obrovkého vodopádu. Šmoulové zjistily že objevily vesnici šmoulů a kdyby je Gargamel býval neshodil z loďky byli by teď ve velké bažině s piraněmi. V zapomenuté vesnici nebyli žádní kluci a místo taťky šmouly tam byla dívka která měla bílé vlasy, červenou čepičku a červené boty. Gargamel si v bažině všímne omylu a objeví zapomenutou vesnici....jak to bude dál? Koukněte se na tento film a uvidíte.
Toto není reklama ani na jeden z filmů!!!
Soylivia

Soy Luna díly 2.série:INFO

11. dubna 2017 v 15:30 | soylivia |  News♥
Pamatujete jak jsem psala 9. března, že budu popisovta každý díl 2.série? Pokud NE tak si článek můžete přečíst. Chtěla jsem Vám napsat, ža to asi dělat nebudu. Myslím, že to nebude nikomu vadit, protože jsem neměla žádné ohlasy. udělala bych to, ale musím vědět jestli to chcete nebo NE. Stačí mi nějaké komentáře nebo email-stačí napsat buď ANO že chcete abych popisovala každý díl 2.série a nebo NE že nechcete abych popisovala každý díl 2.série. Tenhle článek je hodně krátký, ale pro mě důležitý tak prosím napište nebo NE. Jak se to nakonec rozhodlo Vám také napíšu, ale ještě je čas.

Proč jsem dlouho nepsala?•Mám youtube channel?•Swap s Moanou Brasley:INFO

11. dubna 2017 v 15:23 | soylivia |  News♥
Ahoj omlouvám se že jsem tak dlouho nepsala. Chci Vám říct ak trochu novinky. Založila jsem si youtube channel. Nepsala jsem proto že jsem zařizovla vše kolem něj. Zatím nemám žadná videa na channelu, ale už na tom pracuji. zatím Vám nechci říkat jak se kanál jmenuje, protože nemám žádné video, ale stejně by jste ho na youtube kvůli tomu nanašli. Doufám, že se Vám videa budoulíbit a určitě na blog napíšu až se to uskuteční. Další věc, kterou jsem Vám chtěla napsat jsou INFO ohledně swapu s Moanou Brasley. Myslím, že jsem říkala bude swap okolo začátku dubna, ale bohužel bude trochu později. Viděla bych to spíše na začátek května. Ale uvidíme nic není nemožné tak ať se stane to co se má stát.
Soy Livia