Následníci Disneyho film•kreslený mini seriál

9. března 2017 v 15:03 | Livia |  Doporučuji♥
Ahoj je tu další článek a je o filmu a kresleném seriálu následníci od Disenyho. Dopoučuji se tedy kouknout na film Následníci. Film, ale není to jediné co je z následníky také je mini seriál Následníci Wicked world, který najdete na Disney channel cz. Teď se zaměřím spíše na film, ale k serilu se taky dostanu. Ve ilmu jsou dcery a synové padouchů jako je zloba, zlá královna, Cruela de il a Jafar. Mal je dcera zloby a její nejlepší kamarádka je Evie dcera zlé královny, nechybí ani další postavy jako je Jay syn Jafara nebo Carlos syn Cruely de vil. Tohle jsou tedy děti padouchů, kteří jsou i se svými rodiči na ostrově ztracených za magickou bariérou. Nechybí ani vznešené postavy jako je třeba Audrey dcera Růženky, Jane dcera kmotřičky víly, Lonnie dcera Mulan, Princ Ben syn Krásky a zvířete, Chad syn popelky a Krasoně nebo Doug syn trpaslíka. Postav je tam hodně samo´žřejmě je tad nebudu všechny vypisovat. Jde o to ž princ Ben má nastoupit na trůn a jeho rozhdnutí je dát šanci potomcím padouchů. Mal, Evie, Carlos a Jay budou chodit do školy v Auradonu. jejich rodiče budou chtít aby jim jeich potomci přinesly kouzelnu hůlku kmotřičky víly. Změní se nebo budou pokračovat ve stopách svých rodičů? Zmocní se království v Auradonu a celé zemi? Na tyhle otázky si odpovíte když se kouknete na tento film. druhá část článku a trochu ení část je o mini kresleném seriálu Následníci Wicked world. Ještě jsem se nezmínila o dalších postavách naříklad dceři Alenky v říši divů nebo Jordan dcery džina z lampy, ale vzpomínáte si na toho padocha z pohádky princezna a žábák nboli Tiany? ten měl také dceru. V seriálu je všechno poté co se stalo e filmu takže k tomu nemůžu moc říct, ae doporčuji si nejdříve pustit film a pak se kouknout na kreslený mini seriál. To je k tomuhle článku všechno a ještě jsem chtěla jsem dát nějaké fotky takže tady jsou:
Toto není reklama na Disneyho film ani tento článek neí placený!!!
Výsledek obrázku pro descendants Výsledek obrázku pro descendantsSouvisející obrázek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KIRAPept KIRAPept | E-mail | Web | 17. července 2018 v 21:25 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such situation leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that water does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/why-do-you-have-swollen-feet-after-pregnancy>swollen feet after pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama