Březen 2017

Následníci Disneyho film•kreslený mini seriál

9. března 2017 v 15:03 | Livia |  Doporučuji♥
Ahoj je tu další článek a je o filmu a kresleném seriálu následníci od Disenyho. Dopoučuji se tedy kouknout na film Následníci. Film, ale není to jediné co je z následníky také je mini seriál Následníci Wicked world, který najdete na Disney channel cz. Teď se zaměřím spíše na film, ale k serilu se taky dostanu. Ve ilmu jsou dcery a synové padouchů jako je zloba, zlá královna, Cruela de il a Jafar. Mal je dcera zloby a její nejlepší kamarádka je Evie dcera zlé královny, nechybí ani další postavy jako je Jay syn Jafara nebo Carlos syn Cruely de vil. Tohle jsou tedy děti padouchů, kteří jsou i se svými rodiči na ostrově ztracených za magickou bariérou. Nechybí ani vznešené postavy jako je třeba Audrey dcera Růženky, Jane dcera kmotřičky víly, Lonnie dcera Mulan, Princ Ben syn Krásky a zvířete, Chad syn popelky a Krasoně nebo Doug syn trpaslíka. Postav je tam hodně samo´žřejmě je tad nebudu všechny vypisovat. Jde o to ž princ Ben má nastoupit na trůn a jeho rozhdnutí je dát šanci potomcím padouchů. Mal, Evie, Carlos a Jay budou chodit do školy v Auradonu. jejich rodiče budou chtít aby jim jeich potomci přinesly kouzelnu hůlku kmotřičky víly. Změní se nebo budou pokračovat ve stopách svých rodičů? Zmocní se království v Auradonu a celé zemi? Na tyhle otázky si odpovíte když se kouknete na tento film. druhá část článku a trochu ení část je o mini kresleném seriálu Následníci Wicked world. Ještě jsem se nezmínila o dalších postavách naříklad dceři Alenky v říši divů nebo Jordan dcery džina z lampy, ale vzpomínáte si na toho padocha z pohádky princezna a žábák nboli Tiany? ten měl také dceru. V seriálu je všechno poté co se stalo e filmu takže k tomu nemůžu moc říct, ae doporčuji si nejdříve pustit film a pak se kouknout na kreslený mini seriál. To je k tomuhle článku všechno a ještě jsem chtěla jsem dát nějaké fotky takže tady jsou:
Toto není reklama na Disneyho film ani tento článek neí placený!!!
Výsledek obrázku pro descendants Výsledek obrázku pro descendantsSouvisející obrázek

Soy Luna: díly 2.série

9. března 2017 v 13:32 | Livia |  News♥
Ahoj napadlo mě až bude 2. série Soy Luny tak bych popisovala každý týden každý díl. Napsala bych co se v daném díle stalo a co se stane v dalším díle. K tomu byh také dala obrázky z konkrétního dílu. Samozřejmě 2. série Soy Luny bude docela za dlouho tak si budete muset chvíli počkat, ale to moc nevadí. Doufám že se vám líbí můj log a moje nápady na Soy Lunu. Prosím dolu do komentářů pište jestli se vám tento nápad líbí.
Trailer na 2. sérii Soy Luny (ve španělštině):

Napište mi emailem💜

9. března 2017 v 12:03 | Livia |  Ostatní♥
Ahoj chci aby jste věděli že se mě můžete zeptat nebo mi prostě napsat email. Vytvořila jsem si proto email aby jste mi mohly napsat a chtěli jste to napsat soukromě. Každý třeba nechce psát do komentářů tak proto je tu email. Děkuji za přečtení tohohle mini článku a tady je email: soylivia@seznam.cz

Disney Crossy road

8. března 2017 v 16:02 | Livia |  Doporučuji♥
Znáte hru Crossy road? Pokud ano a hra vás bavila tak teď je Disney Crossy road. Jako postavičky, které tam můžeš získat jsou hlavni postavy ze známých Disney filmů. Jsou tam dokonce i hlavní postavy z nového filmu Odvážná Vaiana a legenda o konci světa. Tato hra mě hodně baví takže vážně doporučuji. Pokud, ale neznáte hru Crossy road tak vám vysvětlím jak se hraje: Jde o to nasbírat 100 peněz aby jste si mohly koupit balíčky ve kterých je nějaká postava. Za každých 100 mincí máte jeden balíček tedy jednu postavu. Dotykem ovládáte svoji postavu, musíte se uhýbat do stran, dopředu atd. vyhýbat se před auty nebo co je v daném světě. Každý film má svůj svět, který charakterizuje děj a průběh Disneyho filmů. Také jsem vám vyfotila pár fotek z průběhu téhle hry:

Toto není reklama!!!

Mám nějaké domácí zvíře?

8. března 2017 v 14:33 | Livia |  Ostatní♥
Ahoj napadl mě nový námět na článek. Chtěla jsem vám říct že mám domácí zvíře a je to pejsek. Jeho plemeno je mops a za chvíli mu budou 2 roky. Jeho nejoblíbenější jídlo nebo pochutinka je piškotek. Oblíbená hračka je provázek neboli uzlíček. Také jsem chtěla do galerie dráhy jeho fotky, které jsem nafotila od doby co jsme si ho přivezli až do teď. Měla jsem už dávno blogy ale s nimi jsem skončila. Jestli jste třeba četly nějaký článek z blogu: keep-calm-and-love-pugs.blog.cz a tam jsou fotky mého pejska Mopíka v galerii Můj Mopík. Taky jsem měla ještě jeden blog s mým pejskem. Fotky mého pejska Mopíka dám samozřejmě do galerie. Tady pod článkem dám taky nějaké fotky📷.


Swap s Moanou Brasley🎁

7. března 2017 v 20:43 | Livia |  Ostatní♥
Ahoj s Moanou Bresley jsme se domluvily na tom že spolu uděláme swap. Dáme si limit peněz a pak nafotíme co ta druhá nám koupila. Nevím kdy to přesně bude, ale chtěla bych co nejdříve- když tak o tom přemýšlím tak si myslím že asi příští měsíc tedy v dubnu. Možná to vyjde i tenhle, ale určitě to bude někdy poslední čas. Swap zveřejní i na svém blogu tady je odkaz: moanabrasley.blog.cz
Doufám že se už těšíte♡ Užijte si zbytek jarních prázdnin☆

Lyžování: Nové Hutě♥

7. března 2017 v 19:08 | Livia |  Ostatní♥
Ahoj chtěla jsem vám popsat jaké je to lyžovat a kam by jste měli jet a kde to prostě stojí za to!♥
Podle názvu je asi poznat že jsem byla lyžovat v Nových Hutích. Krásně tam sněžilo a krásně se tam také lyžovalo. Místo lanovky tam byla tedy poma, ale to mi nevadilo bylo to spíše lepší. Několikrát jsem z ní vypadla-než se člověk naučí na ní vážně jezdit tak to chvíli trvá, ale nenech se odradit pokud spadneš několikrát za sebou je to normální. Byli tam moc mílí a moc hodní lidé, takže vám pomohou když třeba nevíte jak jezdit na pomě nebo se třeba zeptat na nějaké konkrétní věci.
Doporučuji i pro začátečníky, ale i pro zkušené. Cesta je hodně hezká přes Vimperk a je tam dobrá silnice přes, kterou se dá jezdit velmi rychle.
Taky jsem vyfotila pár fotek takže tady jsou:

Krajina♥
Poma♥
Sjezdovka♥

Liv a Maddie

5. března 2017 v 15:28 | Livia |  Doporučuji♥
Nevíš na jaké seriály se máš koukat???
Já ti dám typ na seriál. Hodně se mi líbí a sleduji seriál Liv a Maddie od Disneyho. Seriál je o dvojčatech Liv a Maddie. Liv je pro módu a je známa Hollywoodská herečka zatím co Maddie pro módu vůbec není a je pro sport konkrétně pro Basketbal. Liv přijede po pár letech zpět za svou rodinou až z Hollywoodu. Ale nejsou to jenom Liv a Maddie ale i jejich bratři Joey a Parker. Spolu zažijí velké dobrodružství ale i průšvihy.
Toto není reklama na seriál Liv a Maddie.

Soy Luna

5. března 2017 v 13:41 | Livia |  Moje názory♥
Můj názor na Soy Lunu je velmi dobrý. Potom co skončila Violetta byli fanoušci zdrcení. Proto studio Disney začalo točit Soy Lunu. Je to hodně dobrý dramatický seriál, který se mi velmi líbí. Víc se mi líbí Soy Luna než Violetta a to jsem byla na Violettě hodně závilsá. Koukala jsem na ní v jednom kuse a je to fakt super seriál a je taky hodně napínavý. Seriál Sy Luna vyprávý o Luně, která ráda jezdí na kolečkových bruslích (trekových) a ži je v Cancunu (Mexiko). Jjí rodiče dostanou velmi dobrou pracovní nabídku,ale bohužel v jiné zemi. Nakonec se rozhodnou přijmout nabídku a Luna se bude stěhovat. Její rodiče, ale nabídku přijmou protože budou mít veliký plat ale to nejdůležitější jejich zaměstnavatelka zaplat Luně nejpretižnější školu. Jak to dál dopadne se můžeš kouknout na Disney channelu.Mě se nejvíc líbí jako postava Luna Nina. Jaká je tvoje oblíbená postava ze serilu Souy Luna? Líbí se ti více Soy Luna nebo Violetta?
Nedělám na Soy Lunu a na Violettu reklamu!

Je Měsíc šedý?

5. března 2017 v 13:25 | Livia |  Moje názory♥
Hodně lidí si myslí už několik let že Měsíc je šedý. Ale to vůbec nemusí být PRAVDA! Samozřejmě nikdo neví jestli je Měsíc šedý nebo hnědý. Poslední dobou se, ale diskutuje o tom že NASA zabarvuje fotky Měsíce a Měsíc je doopravdy hnědý! Když jsem několika lidem řekla že Měsíc je hnědý nevěřili mi, ale znám pár lidí, kteří si myslí to co já. Můj svobodný názor je že měsíc je hnědý. Káždý má, ale právo říct sůj pravý názor. Každý věří něčemu jinému, ale není pravda že je šedý a také není pravda že je hnědý nikdo nemůže vědět pravdu aniž by letěl do vesmiru a koukl se na vlastní oči. Tímto článkem vás, ale nechci přesvědčit že měsíc je hnědý to vůbec ne vždyť může být stejně tak i šedý takže každý může vyjádřit svůj názor. Dolu do komentářů mi můžete napsat jestli si myslíte že je Měsíc šedý nebo naopak hnědý.